VIRTE Tehnoloģijas

SIA “VIRTE Tehnoloģijas” pirms 18 gadiem sāka savu darbību plastmasas metināšanas jomā, ražojot plastmasas notekūdens attīrīšanas iekārtas. Šo gadu laikā uzņēmums, kas izveidots ar 100% Latvijas kapitālu, veicis nozīmīgu attīstības ceļu. 1000 m2 lielajā ražotnē Limbažos top virkne plastmasas izstrādājumu – bioloģiskās attīrīšanas iekārtas, septiķi, rezervuāri, pagrabi, pontoni, meniķi jeb dīķa līmeņa regulatori, peldbaseini. Tomēr, augot produkcijas klāstam un palielinoties ražošanas jaudām, nemainīgs palicis princips, kas uzņēmumā ievērots jau kopš pirmajām tā darbības dienām. Un tā ir darba kvalitāte, kas allaž bijusi uzņēmuma vizītkarte, nodrošinot ceļu pie pasūtīja gan Latvijā, gan atrodot savu vietu eksporta tirgū. Produkcija no Limbažiem ceļo uz nu jau vairāk nekā 10 pasaules valstīm. Nozīmīgi, ka šis bija pirmais Latvijas ražotājs, kas attīrīšanas iekārtas sertificēja atbilstoši Eiropas Savienības vienotajiem standartiem.

Video


Ātrums

Ātrums ir mūsu otrais vārds. Paši pārvaldām procesu, esam neatkarīgi, tādēļ patiešām ātri.

Kvalitāte

Neapšaubāmi, kvalitāte ir tas, ar ko mūs atcerās vēl pirmie klienti un atpazīst topošie. Tikai labākie pieejamie materiāli, iekārtas un augsta darba kultūra.

Tehnoloģija

Mūsu izstrādājumi top dažādu plastmasu griešanas un sakausēšanas rezultātā. Lai cik specifisks nebūtu ražojums, tas tiks izgatavots no pareizā materiāla, ar labākajiem instrumentiem, uz atbilstošām iekārtām. Ievērojot materiāla īpatnības, temperatūras režīmu, pielietošanas apstākļus. Un precīzi pēc projekta.

Unikāli risinājumi

Vai ir kaut kas neiespējams? Jums atteica? Nav atrodams? Ak neviens tādu vēl nav radījis? Izzināsim, izpratīsim, izprojektēsim un izgatavosim. Un izdarīsim to ar prieku!